Barcelona nie widzi przyszłości Pedro

Klub FC Barcelona nie ma na razie zamiaru zajmować się sprawę ewentualnego przedłużania umowy swojego napastnika Pedro Rodríguez, ponieważ uważają, że piłkarz najprawdopodobniej opuści Dumę Katalonii.
Priorytetem dla FC Barcelony jest oczywiście nowy kontrakt Sergio Busquetsa, który jest już niemalże gotowy - przekonuję kataloński Sport. Nowa umowa pomocnika Barcelony będzie obowiązywać do 2019 roku z zapisem, który będzie umożliwiał przedłużenie umowy o rok kolejny.
Z kolei Pedro Rodríguez Ledesma nie jest w planach włodarzy FC Barcelony w kwestii najbliższej przyszłości. Piłkarz jest bliski opuszczenia klubu. Sam zainteresowany udzielił wywiadu, w którym powiedział, że ciężko jest być szczęśliwym w Barcelonie na 100 %.
Ostateczną decyzję w sprawie Pedro ma podjąć jednak trener Dumy Katalonii - Luis Enrique, który zadecyduję, czy piłkarz znajdzie się w planach na przyszłości klubu. Jego kontrakt wygasa w 2016 roku.

Źródło: El Mundo Deportivo.