Reus chce dołączyć do Barcelony

Marco Reus wybierze swój nowy klub już na początku marca bądź pod koniec kwietnia. Przedstawiciele FC Barcelony kontaktowali się z agentem niemieckiego piłkarza, rozmawiając o przyszłych planach Reusa w kwestii wyboru klubu.
25-letni piłkarz Borussii Dortmund już wiele razy publicznie informował, że chciałby w przyszłości występować na stadionie Camp Nou, ale zakaz transferowy Barcelony zaprzepaścił możliwość transferu.
Według dziennika Mundo Deportivo - Marco Reus chce dołączyć do Dumy Katalonii i byłby nawet w stanie poczekać aż zakaz transowy Blaugrany dobiegnie końca, ale piłkarz ma jednak pewne wątpliwości.
Jak wiemy, FC Barcelona ma już swój unikalny atak, w którego skład wchodzą Luis Suarez, Neymar i Leo Messi i w związku z tym, Reus nie jest pewny dołączenia do Barcelony, ponieważ uważa, iż byłby w klubie z Camp Nou tylko zawodnikiem rezerwowym, a jego priorytetem jest występowanie w pierwszej jedenastce.

Źródło: MD