Barcelona szykuje bombę transferową!

21-latek jest gwiazdą Juventusu, a zainteresowanie jego usługami wyraziły już wielkie kluby, w tym Real Madryt.

Barcelona będzie musiała więc po raz kolejny walczyć z odwiecznym rywalem. Królewscy wydają się być jednak w uprzywilejowanej pozycji w związku z obecnością Zinedine Zidane'a, który może mieć wpływ na transfer Francuza.

Kataloński klub jest jednak przygotowany na nieprzychylny obrót spraw wobec Pogby, dlatego szykuje też drugą bombę: transfer Isco.

Na dzień dzisiejszy zawodnik Realu Madryt wydaje się być nietykalny, ale ta perspektywa może się szybko zmienić. Dość wspomnieć, że jeszcze trzy miesiące temu odgrywał marginalną rolę w Madrycie. W tym sezonie zagrał w zaledwie 12 spotkaniach od pierwszej minuty.

Walka o pozycję w Realu Madryt jest niezwykle zacięta. W minionym okienku do klubu za 80 milionów dołączył James, a także Toni Kroos, którego rola jest niepodważalna. W świetnej formie był Luka Modrić, jednak to właśnie dzięki kontuzji Chorwata Isco otrzymał więcej szans na grę.

Co więcej, do stolicy w styczniu przybył młody talent - Lucas Silva, a Carlo Ancelotti zaznaczył wczoraj na konferencji prasowej, że Ronaldo, Benzema i Bale będą zawsze w wyjściowej jedenastce pod warunkiem, że będą w pełni dyspozycji. A plejada gwiazd w Realu może się tylko powiększyć: Florentino Perez chciałby mieć w swojej drużynie właśnie Pogbę i Marco Reusa.

Źródło: Mundo Deportivo